오! 이거 멋진데! Oh my god! this is great!
Today we could not seeing! We have no time! only 1.5 months! I miss you! what will happen to me when you go? My heart is crying!
꿈속에서 봐요!
Да, хочу что бы мой блог ничинался именно так! Пусть мечты сбываются! Good start!